مهریه وسیله ای برای سر کیسه کردن برخی مردان شده است


: 981

حجت الاسلام والمسلمین طاهری: قضات ما باید این قدرت را داشته باشند تا کسانی را که مهریه را وسیله ای برای سر کیسه کردن مردان کرده اند را شناسایی کنند .

دبیر جامعه روحانیت شیراز و تولیت آستان قدس حسینی (ع) از وضعیت زندانیان مهریه اظهار تأسف کرد.

حجت الاسلام والمسلمین طاهری در جشن گلریزان ستاد دیه استان فارس گفت:  خداوند نعمت های زیادی را به ما هدیه کرده ولی متاسفانه توفیق خدمت به دیگران کمتر مورد توجه قرار گرفته در حالی که این توفیق خودش یک نعمت بزرگ است .

وی با اشاره به اینکه اسلام خط بطلان روی تکدی گری می کشد بیان کرد : اسلام می گوید محروم کسی است که به خودش اجازه نمی دهد دستش را جلوی کسی دراز کند و این محرومین حقی دارند . دبیر جامعه روحانیت شیراز با بیان اینکه مهریه وسیله ای برای سر کیسه کردن برخی مردان شده تأکید کرد: قضات باید قدرت این را داشته باشند تا کسانی را که مهریه را وسیله ای برای سرکیسه کردن مردان کرده اند شناسایی کنند. بنده شخصی را میشناسم که با هفت مرد ازدواج کرده بود و هر هفت نفر را برای مهریه به زندان انداخته بود .

حجت الاسلام والمسلمین طاهری با بیان این که واجب تر از زندانیان جرایم غیر عمد کسی نیست گفت : در شهر شیراز که در قضیه سیل نه تنها در ایران بلکه در دنیا درخشید، تعداد قابل توجهی به دلیل ارتکاب جرائم غیر عمد پشت میله های زندادن بسر می برند.

وی با بیان اینکه سال های گذشته تعداد زیادی به تعهدات خود برای کمک به زندانیان عمل نکرده اند افزود : این برازنده شهر شیراز نیست و امیدوارم که امسال همه به تعهدات خود عمل کنند.

آدرس ارتباطی ما

آدرس : شیراز - بلوار حسینی - حرم مطهر حضرت سید علاءالدین حسین (ع)

تلفن : 07132225750

نمابر :  07132235711

پست الکترونیک: alaeddinhosein@gmail.com

ایتا : @astanehhoseini

صفحه اینستاگرام : astaneh.hoseini